Strona główna » O firmie
Kontakt
  • RISZA Teresa Orlińska
    tel: 603729572
    NIP: 5272445486
  • E-mail:sklep@karmaprof.pl
  • Telefon603 72 95 72
  • Godziny działania sklepuPn - pt 9.00 - 20.00
    w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik PDF

O firmie

O firmie

Jesteśmy zapalonymi miłośnikami psów od 25 lat. Szkolimy je i przygotowujemy do wystaw - stąd płynie nasza duża wiedza o potrzebach naszych ulubieńców. Dlatego wiemy, że prawidłowe odżywianie jest podstawą dobrej kondycji zdrowotnej i towarzyszy prawidłowemu rozwojowi psychicznemu psów. Dysponujemy rozległą wiedzą na temat doboru właściwego składu karmy odpowiedniego dla Twojego pupila. Istnieje wiele standardowych rozwiązań diety dla zwierząt, ale nie bądź głupi !!! Żaden standard nie gwarantuje indywidualnego podejścia do każdej rasy.

 

Karma ProFormance® oferuje Wam pełen asortyment wymaganych produktów od karm dla szczeniąt aż do seniorów! Karma produkowana jest wyłącznie z produktów naturalnych najwyższej jakości (NIE ZAWIERA żadnych emulgatorów) i jest bardzo dobrze przyswajalna przez psy.

 

Pomimo tego, iż sprawa jest wstydliwa, warto o niej wspomnieć: o zdrowiu Waszego pupila świadczy jego przemiana materii. Karma ProFormance® jest w większym stopniu przyswajana niż wydalana (wystarczające dzienne wyżywienie dla np. pieska o wadze 45kg to jedynie 370g).= 3,50zł.dziennie.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu